Hakkımızda

1994 yılından bu güne

1994 yılında kurulan Isımak Rezistans, Türkiye’nin önde gelen endüstriyel rezistans imalat firmalarındandır.

Karaköy de kurulmuş olan firmamız 2009 yılından itibaren İkitelli organize sanayi bölgesinde faaliyetine devam etmektedir.

Isımak ürünleri, 1994 yılından bugüne kadar devam eden tecrübe, modern teknoloji ve önce insan politikasını benimseyen yetenekli teknik personelimizin katkılarını yansıtmaktadır.

Firmamız sektördeki 30 yıla yaklaşan süreçte müşteri taleplerine ve modern teknolojinin gerektirdiği yenilikler doğrultusunda ürün yelpazesini genişleterek, bugün satış portföyünde ki ürünlerin büyük bölümünün üretimini kendi bünyesinde yapmaktadır. Kaliteden ödün vermeyen Isımak Rezistans, kalitenin yanında, verdiği terminleri yerine getirmenin güveni ile her geçen gün büyümeye devam ederek, modern teknolojinin gerektirdiği yatırımları yapmaya devam etmiştir. Isımak Rezistans günümüzde tüp rezistans, serpantinli rezistans, kanal tip ısıtıcılar, kelepçe rezistans yüksek verimli fişek rezistans ve manifold rezistansı imalatı ile yoluna devam etmektedir.

Isımak rezistans dürüstlük ilkesi ve sürdürülebilir büyüme olan şirket politikasıyla, kayıtsız müşteri memnuniyeti anlayışına olan bağlılığı ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam etmektedir.

Vizyon & Misyon

logo-red

Sektörde öncü, hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği REZİSTANS firması olarak edindiği başarıyı kalıcı kılmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak..

Dünya Standardı,

Rezistans Teknolojileri